warsztaty i szkolenia

SZKOLENIE Z ZASTOSOWANIA REBOZO W OKRESIE OKOŁOPORODOWYM

img_2247

Najbliższe szkolenie odbędzie się:

31 sierpnia 2019 roku w Warszawie (w godzinach 10.00 – 17.00).

Liczba miejsc jest ograniczona ze względu na komfort pracy uczestniczek.

Zapisy na adres: doula@wp.pl.

W temacie maila prosimy napisać “zapisy na warsztat Rebozo sierpień 2019”, a w treści maila imię i nazwisko, zawód oraz kontaktowy adres mailowy oraz numer telefonu.* 

Koszt: 350 zł od osoby płatne po otrzymaniu maila z potwierdzeniem uczestnictwa. 

O SZKOLENIU:
Podczas szkolenia będzie można poznać, zobaczyć i zastosować kilka rodzajów rebozo, dowiedzieć się, czym jest manteada i cerrada, przećwiczyć sposób ich stosowania na różnych częściach ciała, w różnych pozycjach i od razu włączyć do swojej praktyki.

Warsztat zawiera również podstawy komunikacji oraz informacje o znaczeniu rytuałów okołoporodowych.

O REBOZO:
Szal rebozo pochodzi z Meksyku i jest używany jako ozdoba, do noszenia dzieci lub pakunków, jako hamak czy bieżnik. Od wieków też służy położnym i doulom w Meksyku. Od kilku lat jest wykorzystywany na całym świecie do masażu w okresie okołoporodowym, ponieważ przynosi rozluźnienie i ulgę. Masaż rebozo to nieinwazyjna technika umiejętnego otulania lub uciskania szalem i rytmicznego kołysania. Jest dobrze przyjmowana przez kobiety w ciąży, w porodzie i po porodzie.

DLA KOGO:
Warsztaty przeznaczone są dla położnych, doul, fizjoterapeutek i innych specjalistów w opiece okołoporodowej, którzy chcą rozszerzyć swoje umiejętności i ofertę. 

Uczestniczki otrzymują zaświadczenie o ukończeniu szkolenia i nabyciu podstawowych umiejętności do pracy z rebozo oraz do prowadzenia zajęć z rodzicami.

PROWADZĄCE:
Margo Sikora-Borecka i Maria Ryll, certyfikowane doule, nauczycielki technik rebozo praktykujące na co dzień, tłumaczki książki „Rebozo bez tajemnic”. Wiedzę o masażu rebozo zdobywały od meksykańskich położnych i doul oraz holenderskich trenerek.

  • Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest Akademia Rebozo ul. Koprzywiańska 38 w Warszawie. Podane w procesie zapisywania się na szkolenie dane osobowe są w zgodny z prawem sposób chronione i przechowywane. Wymagane jest podanie przez Ciebie danych osobowych, aby można było przeprowadzić wydarzenie, w którym chcesz uczestniczyć. Zbierane są tylko takie informacje, które są niezbędne, by się z Tobą kontaktować.  Zgodę na przetwarzanie danych osobowych, możesz wycofać w dowolnym momencie pisząc na adres doula@wp.pl.